discover cars

Kemer Araç Kiralama

Ucuz Kemer araç kiralama fırsatı Discover Cars aracılığı ile antalyagezirehberi.net’te!
500’e yakın araç kiralama firmasını karşılaştır, en ucuz fiyat garantisi ile online araç kiralama işlemini gerçekleştir.

 

Kemer Online Araç Kiralama

Kemer online araç kiralama firmalarını incelemek için, yukarıda yer alan “Ucuz Araç Arama” kutusunu kullanarak yüzlerce Kemer araç kiralama firmasını karşılaştırabilirsiniz. Kiralık aracı alacağınız ve bırakacağınız yeri seçtikten sonra hangi günler için araç kiralamayı düşünüyorsanız hemen dilediğiniz aramayı gerçekleştirebilirsiniz.

500’e yakın Kemer araç kiralama firmasını online olarak inceleyerek dilediğiniz aracı en hızlı şekilde bulabilirsiniz. Firmaların kiralık araçları listede ayrıntılı bir şekilde yer alır. Kendinize en uygun aracı seçtikten sonra online ve güvenli ödeme seçeneği ile araç kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 
Kemer Araç Kiralama Fiyatları
Yer Araç Modeli Fiyat (1 Gün)
Kemer Fiat Egea 1600 ₺
Kemer Renault Clio 1300 ₺
Kemer Hyundai i20 1700 ₺
Kemer Fiat Fiorino 1700 ₺
Kemer Fiat Linea 1650 ₺
Kemer Dacia Sandero 1300 ₺
Kemer Fiat Egea Cross 1400 ₺
Kemer Renault Taliant 1500 ₺
Kemer Nissan Micra 1450 ₺
Kemer Kia Picanto 1500 ₺
 

Kemer Popüler Kiralık Araçlar


Renault Clio
1300 ₺


Fiat Egea
1600 ₺


Volkswagen Polo
1600 ₺


Renault Megane
1850 ₺


Dacia Duster
1900 ₺


Ford Focus
2000 ₺


Honda Civic
2300 ₺


Audi A3
2500 ₺

 

Kemer Araç Kiralama Hakkında

Antalya Kemer İlçesine yapacağınız gezi ve seyahatlerde, Kemer araç kiralama hizmetini, en iyi araç kiralama şirketlerinin sunduğu hizmetleri, araçları ve araç kiralama fiyatlarını karşılaştırarak alınız, kiralayınız. 160 ülkede 900'den fazla araç kiralama şirketi ile çalışan, dünyanin en büyük online araba kiralama hizmeti olan Discover Cars size en iyi araç kiralama şirketleri içinde en uygun aracı ve araç kiralama fiyatını sağlar. Kemer'de araç kiralama hizmetini ilçe merkeziden alabilirsiniz.

Kemer Araç Kiralama Firmaları

Discover Cars; size Kemer'de Hertz, Avis, Garenta, Europcar, Alamo, Budget, Goldcar, National, Dollar, Thrifty, Fox Rent a Car, Pnr Rent a Car, Sixt Rent a Car, İnterrent, Circular Car Hire, Rent Go, Global Rent A Car, Enterprise gibi büyük markalardan oluşan araç kiralama şirketlerinden araç kirlama, rent a car hizmeti sunmaktadır.

Kemer Gezilecek Yerler

Kemer ucuz arac kiralamayı, en iyi fiyat garantisi ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Çeşitli sınıf araçları luks, arazi, ekonomi ve aile sinifindaki araçları Kemer'de kiralayabilirsiniz. Kemer ve çevresinde yapacağınız araç kiralama size tatilinizi müthiş gezilerle renklendirme imkanı sağlayacaktır. Tüm sayfalarda gezilecek yerlerin resimleri, bilgileri ve ulaşım haritaları mevcuttur.

Antik Kentler: Phaselis Antik Kenti

Doğal Güzellikler: Göynük Kanyonu, Tahtalı Dağı Teleferik, Yanartaş (Khimaira)

Müzeler: Kemer Folklorik Yörük Parkı

Plajlar: Ayışığı Plajı, Phaselis Plajı

 

Antalya Araç Kiralama Merkezleri