WildPark Antalya

Wild Park Antalya Akvaryum kompleksinin teras katında yer almaktadır. WildPark içerisinde yüzlerce canlının yaşadığı tropik bir ortamdır, içeri girdiğinizde kendinizi tropik bir ormanda hissedeceksiniz. Hem özel tasarımı, hem canlıların içinde durdukları özel akvaryumlar (Teraryumlar) ve hoparlörden verilen doğal ortam sesleri ile mutlaka görülmesi gereken yerlerden biri.

Wild Parkı gezerken bilmeniz gereken bazı konular var. İçeride göreceğiniz bir çok tür dünyada çok nadir görülen türler, sürüngenler, tropik hayvanlar yine kendileri gibi özel akvaryumlarda duruyorlar. Çok özel türler oldukları için ve yaşam alanları genelde loş ve karanlık olduğu için içeride fotoğraf çekmek kesinlikle yasak.

Wild parkı gezerken biraz sabırlı olmak gerekiyor, çoğu canlı doğal ortamlarında olduğu gibi kendilerini kamuflaj etme konusunda ustadır. Bu nedenle akvaryuma bakarken içeride hayvanları fark etmeniz biraz zaman alabilir, ilk seferde göremediklerinizi biraz dolandıktan sonra tekrar gelip görebilirsiniz. Wild park kurallarından biriside canlıların ortaya çıkmasını sağlamak yada dikkatlerini çekmek için cama vurmak yasak.

Son olarak da güvenlikten bahsedelim. Malum her zaman içli dışlı olduğumuz canlılar değiller, büyük ihtimal bir çoğumuzda canlı karşılaşmak istemez. Bu nedenle de WildPark tam size göre, bu türde tehlikeli canlıları uzaktan görme imkanı sunuyor. Yine Wild Park Antalya’nın üzerinde durduğu bir konuda kesinlikle ziyarete gelenler için bir tehlike söz konusu değil, işletme bunun garantisini veriyor.

Wild Park Antalya Giriş Ücreti 2024

Akvaryum ve Wildpark Birlikte Giriş Ücreti;
12 Yaş ve altı çocuk: 1,041.65 TL
Yetişkin: 1,453.25 TL

Antalya Wild Park Resimleri

antalya wild park
antalya wild park
antalya wildpark
antalya wildpark
wildpark antalya
wild park antalya
antalya wild park
antalya wild park
antalya wild park

Antalya Wild Park Nerede? Nasıl Gidilir? Ulaşım Haritası

Haritayı Göster

Antalya Hayvanat Bahçesi
Müzeler Ana Sayfa